آخرین خبرها
خانه / اخبار / سوء استفاده دختری از حساب بانکی پدرش

سوء استفاده دختری از حساب بانکی پدرش

سوء استفاده دختری از حساب بانکی پدرش

سوء استفاده دختر

دختر جوان ۱۷ ساله که از حساب بانکی پدرش در طول سه ماه به صورت غیر مجاز برداشت و خرید و فروش کارت شارژ انجام می داد، توسط پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد.

سرهنگ سید عبدالمطلب مرتضویان رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی اعلام شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز ازحساب بانکی وی ماموران، اقدامات خود را آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد این برداشت ها به صورت اینترنتی و بیشتر از یک ماه صورت گرفته است که نهایتاً پس از استعلام های صورت گرفته عامل برداشت از حساب که دختر شاکی بود، شناسایی و به این یگان احضار شد.

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در تحقیقات اولیه وی از گفتن حقیقت خودداری کرده ولی پس از رویت مستندات موجود به جرم خود اعتراف و اقرار کرد؛ رمز دوم اینترنتی عابر بانک پدرم را بدون اجازه او فعال کرده و روزانه چندین کارت شارژ برای خود و دوستانم خریداری و اکنون از کرده خود پشیمان هستم.

سرهنگ مرتضویان افزود: به هیچ عنوان کارت عابر بانک و اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار نداده و در صورتیکه گمان کردید اطلاعات شما در اختیار دیگران قرار دارد سریعاً نسبت به تغییر آن اقدام کرده و مراتب را به بانک مربوط اطلاع دهید.

منبع: تابناک

درباره‌ی korosh

سلام . کوروش هستم . مدیر سایت تفریحی جوان ها .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا
دانلود فیلم با لینک مستقیم