آخرین خبرها
خانه / موزیک / هدیه تهرانی رییس کمیته تایچی!

هدیه تهرانی رییس کمیته تایچی!

هدیه تهرانی به عنوان نایب رئیس کمیته تایچی چوان انتخاب شد!

هدیه تهرانی رییس کمیته تایچی!

خانم هدیه تهرانی ، ستاره سینمای ایران دوروز گذشته به عنوان نایب رییس بانوان کمیته‌ تایچی چوان در فدراسیون ووشو منصوب شد. رییس این کمیته‌ که این حکم را صادر کرده می‌گوید خانم تهرانی مربی کاملا فنی است و به همین خاطر او را انتخاب کردیم.

علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد این که چه شد نایب رییسی بانوان این کمیته‌ را به هدیه تهرانی سپرد و برای او حکم صادر کرد، گفت: او چندین سال است که تایچی چوان کار می‌کند و مربی رسمی و تخصصی این رشته است. چند گزینه برای این پست داشتیم که در نهایت خانم “هدیه تهرانی” بیشترین رای را آورد. او بسیار علاقمند است که به این رشته کمک کند و در کنار این که یک چهره سرشناس سینما است، امیدوارم بتواند برای جامعه ورزش موفق باشد.

وی افزود: خانم تهرانی آنقدر علاقمند این رشته است که قصد دارد یک باشگاه مجهز و کاملا تخصصی در این رشته را راه‌ا‌ندازی کند. این باشگاه در شرف افتتاح است و این سرمایه‌گذاری نشان می‌دهد که او چقدر با تایچی چوان عجین است.

نایب رییس فدراسیون ووشو در پاسخ به این سوال که آیا ریاست او بر کمیته‌ تایچی چوان اجازه می‌دهد به فعالیت‌هایش در فدراسیون بپردازد، ادامه داد: حضور در هر دو این پست‌ها خللی در انجام وظیفه‌ام ایجاد نمی‌کند و سعی می‌کنم هر دو را به بهترین شکل انجام دهم.

وی یادآور شد: اولین اقدام برای شروع فعالیت جهشی در کمیته‌ تایچی چوان، شناختن کادر مدیریتی بود که این قدم را با صدور احکام این عزیزان انجام دادیم. اکنون برنامه‌ها را طبق تقویم انجام خواهیم داد.

خسروی گفت: مهم‌ترین برنامه‌ ما در این کمیته‌ جذب سرمایه انسانی و افزایش علاقمندان به این رشته است و تفکرمان روی همگانی کردن تایچی چوان است.

درباره‌ی korosh

سلام . کوروش هستم . مدیر سایت تفریحی جوان ها .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا
دانلود فیلم با لینک مستقیم