آخرین خبرها
خانه / اخبار / فرهنگی: افزایش ۳ برابری یارانه‌ها از دستور کار دولت خارج شده است

فرهنگی: افزایش ۳ برابری یارانه‌ها از دستور کار دولت خارج شده است

فرهنگی: افزایش ۳ برابری یارانه‌ها از دستور کار دولت خارج شده است

خبرگزاری فارس: عضو هیئت رئیسه مجلس خبر داد، دولت فعلاً موضوع افزایش ۳ برابری یارانه نقدی را پیگیری نمی کند و ظاهراً از دستور کار دولت خارج است.

خبرگزاری فارس: فرهنگی: افزایش 3 برابری یارانه‌ها از دستور کار دولت خارج شده است

محمد حسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به چگونگی تحقق وعده افزایش سه برابری یارانه‌ها که توسط رئیس جمهور مطرح شد، اظهار داشت: زمانی که دولت این موضوع را پیگیری نمی‌کند حاکی از آن است که دیگر نیازی به ارائه نظرات در خصوص چگونگی افزایش یارانه‌ها نیست.
وی در ادامه با اشاره به اینکه این وعده دولت هم‌اکنون پیگیری نمی‌شود، پس نیازی به پرداختن به این موضوع نیست، افزود: اگر این افزایش اتفاق می‌افتاد، پیگیری و بحث در این رابطه خوب بود.
به گزارش فارس، طی روزهای اخیر کارشناسان اقتصادی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص وعده رئیس جمهور مبنی بر افزایش سه برابری یارانه‌ها واکنش نشان داده و تحقق این امر را مستلزم وجود منابع قانونی و همچنین افزایش شدید قیمت‌ها می‌دانند.
بنابراین با توجه به پیگیری‌های خبرگزاری فارس در رابطه با این وعده بالاخره در برخی از سخنان نمایندگان مجلس شنیده می‌شود که موضوع افزایش سه برابری فعلا منتفی است، ضمن اینکه انتقادات شدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی و واکنش سریع کارشناسان، دولت فعلا این وعده را پیگیری نمی‌کند.
همچنین بسیاری از کارشناسان و نمایندگان مجلس بر این باورند که اگر به جای افزایش پرداخت یارانه به خانوار این مبالغ به امور زیربنایی و تولید اختصاص پیدا کند بسیاری از مشکلات اشتغال حل شده و به تحقق ایجاد ۲٫۵ میلیون شغل در سال جاری هم نزدیک خواهیم شد.

درباره‌ی mostafa shahzadeh

من مصطفی شاهزاده هستم من و کوروش و.... داریم با کمک هم این سایتو می گردونیم من در دبیرستان شهید بهشتی درس می خونم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا
دانلود فیلم با لینک مستقیم